Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žádný internet

Ahoj, mám takový velký problém s internetem na notebooku. Když dám vyhledávat internet přes wifi, nejde ho a taky ho načítá a pak najednou se to zruší a načítá ho znovu. A když k tomu samému notebooku připojím kabel, tak mi napíše, že internet je připojený a má maximální rychlost, tak mi pořád nejde i přes to. Já už nevím co s tím, proto prosím o radu, děkuji :)

Já zapomněla, on ten net přes wifi blbnul už dříve, ale tak, že jsem byla na internetu, a najednou se vypnul a pak se začal načítat a běžel dál. A pak už přestal nefungovat definitivně. Ano, samo od sebe se stalo.

jestli jsou vzdálenosti a počet překážek (stěny, dveře atd.) stejné nebo podobné u toho notebooku co jde s tím co nejde, bude problém v notebooku. A to buď softwarový (např. ovladače wifi karty) nebo hardwarový (karta odchází). Zkusil bych ten notebook připojit k nějaké jiné wifi síti.
Pokud máš automatické připojování, občas se stane, že wifi aplikace se snaží připojit k jiné síti, která je chráněná, zkus si najít seznam sítí, vybrat tu svoji a připojit.