Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno obnoveni listy

Ahoj pros9m poradte, mam nastavenou domovskou stranku Seznam a dcera neco zmackla,nejde mi psat poradne naklavesnici,hlavne hacky a carky a zmizela mi sipka zpet,nabidka historie,soubor atd.nemam tam nic,nabidky nahore.Jesli mi muzete poradit prosim.predem dekuji

Přečti si po sobě dotaz - myslíš, že se dá poradit? Když jsi ani nenapsala, o jaký jde program (prohlížeč), jaký máš operační systém, prostě nic?

Jestli zmizelo menu, možná máš zapnutý celoobrazovkový režim - klávesa F11.

Nepotřebuju, aby ses omlouvala. Stačí porozumět psanému textu:

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).

Uz jsem to opravila f 11 :] ale nejde mi poradne psal klavesnici a misto hacku a carek mi to pise cisla,nevim jak to vratit zpet,menu mi vyskocilo taky zpet, ale stale chybi sipka na predchozi stranku a home na domovskou stranku.