Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dolní lišta se nezobrazuje

Ahoj,

chtěl bych poradit.Mám xpčka a mozilu a najednou se mi při spuštění jakékoliv www stránky přestala zobrazovat dolní modrá lišta(kde je vpravo např.čas. Nevíte čím by to mohlo být?

Díky za info

L
Změna kategorie, původně: Internet (karel)

Zrejme sis nastavil, ze s ema lista skryvat.
Kdyz najedes sipkou uplne dolu, lista se zobrazi?

Dalsi moznost je, ze jsi zrusil nastaveni, ze lista je vzdy nahore. Pak, pokud si prohlizec zvetsis na celou obrazovku, lista bude pod nim.

Obe nastaveni se daji "opravit" kliknutim praveho tlacitka mysi na Start / Vlastnosti