Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Htc Hd2 problém s displayem.

Zdravím.
Přihodila se mi nemilá věc a svůj telefon jsem si přímáčkl v kapse při pádu.
Celkem jsem si oddych ,když jsem ho vytáhl z kapsy a byl na oko v pořádku.
No radost netrvala dlouho.
Při rozsvícení byl display zelené barvy.Lehce jsem s telefonem placl o dlaň a zelená
zmizela.Jenomže ne úplně.Display je stále mírně nazelenalý.není to na první pohled znatelné.Ale v místech kde dříve byla šedivá je ted zelená a mírně poblikává.
Bojím se , že bude nuset dojít na výměnu dispaye.Což je celkem drahé.Ale prasklý není.Ani dotyková vrtsva není nějak poškozena.Nevíte v čem by mohl by být problém?
Jen abych neměnil zbytečně celý display a problém by byl někde jinde.Díky předem za pomoc.

Tak jsem to zkusil a kabliky jsou ok.Stala s mi ale nemilá věc.Utrhl se mi kablik od tlačítek který vede k základní desce.Takže telefon nezapnu.
Takže je to v pr.... Nevíte jestli jdou vymazat data ze základní desky telefonu?Uvažuju že Htc rozprodám na náhradní díly.Investovat už se zřejmě nevyplatí.Pomalu by to převýšilo současnou cenu telefonu.Sice z těžkým srdcem ,ale co se dá dělat.
Na desce mám androida s osobními daty.Takže dokud nevymažu obsah prodat ji nemůžu...