Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blbne pc

Dobry den potřebuju poradit s mim pc kdyz hraju hry tak sem tam malo u ktere se mi stane to ze se mi sekne cele pc stoji obraz nemuzu pohnout na obrazovce se sipkou mysi a na klavesnici nemuzu vypnout ani zapnout NumLock CapsLock ScrollLock.Pc jako by přestalo reagovat.Začne reagovat az restartuju cee pc.Nevi nekdo co by tole mohlo opravit nebo cim by to mohlo bejt?

zdroj 350w nevim jaka značka

- neměl by tu být seznam fyzikálních jednotek?! Co značí [w], [c], co je [gb] - grambit?! Atd...

Ač GK není nic žravého, pak zdroj neznámé značky, mizerné chlazení, včetně možnosti zaschlé nekvalitní pasty pod CPU a celkově zasviněného vnitřku skříně...
Každopádně takové zamrznutí je ve valné většině HW původu, mimo zdroje bych podezříval i operační paměť, ale vše je pouhý dohad bez řádné diagnostiky. A tu může provést fyzicky někdo, kdo má nějaké znalosti!