Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koupě HDD

Po zjištění že HDD citelně zdražili, jsem brouzdal a zajímá mě jak to dopadne když jsem obednal disky za relativně dobrou cenu.
http://pevne-disky.heureka.cz/western-digital-cavi ar-green-2tb-sataiii-7200rpm-64mb-wd20ears/
Našel jsem tam 2 obchody za dobrou cenu. Jak to asi dopadne? Nestačili přepsat ceny a budou se mi omlouvat? Odeslal jsem pro jistotu 2 obědnávky, musí mi to poslat za tu cenu jakou mají v shopu?

Žádná soutěž prostě jsem obědal 5 disků a zajímá mě jak to dopadne když je to všude jinde tak drahé po těch záplavách.
Název zboží množství jednotková cena zboží PHE celková cena zboží
HDD 3,5" Western Digital Caviar Green 2TB, SATA II 5400 ot/min, 64MB cache 1 ks 1 680,- Kč 2,- Kč 1 682,- Kč
Dopravné – Balík do ruky 1 ks 129,- Kč 0,- Kč 129,- Kč
Celkem k úhradě (včetně dopravy, DPH a PHE) 8 537,- Kč

prd. najdi si tady onen slavný dred, kdy disk byl za kilo, díky chybě na stránce.

dopadne to třeba i takhle:

Dobrý den,
bohužel Vámi objednané zboží: USB flash disk VERBATIM Classic 16GB (43895) není již bohužel dostupné za cenu 83,- Kč. Objednávku jsme tedy nuceni stornovat. Pokud vyberete jin flash disk, vytvořte si novou objednávku. Za komplikace se omlouváme.
S pozdraverm a přáním hezkého dne