Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem File upload + progress

Ahoj potřeboval bych pomoct s file upload na web

Problem je že mě vubec nejde žadný "progress" asi to instaluji špatně nwm no :(

muže mě někdo prosím poradit ?

Zde je pár obrázku aby jste věděli o co žádam :

[http://www.codeguru.com/dbfiles/get_image.php?id=1 3913&lbl=AJAXFILEUPLOAD_1_SM_JPG&ds=20070702]

www.codeguru.com/java/article.php/c13913

[http://www.avajava.com/tutorials/ajax/how-do-i-dis play-file-upload-progress-using-the-dojo-progressb ar/how-do-i-display-file-upload-progress-using-the -dojo-progressbar-05.gif]

www.avajava.com/tutorials/lessons/how-do-i-display-file-upload-progress-using-the-dojo-progressbar.html

Předem děkuji za každou odpověd :) (Omlouvám se jestli jsem to dal do špatné kategorie)

www.avajava.com/tutorials/lessons/how-do-i-display-file-upload-progress-using-the-dojo-progressbar.html

u tohoto jsem vždycky vytvoři ten daný soubor a vložil do něj obsah

www.codeguru.com/java/article.php/c13913

a u tohoto jsem si to jen stahl a vložil na web a nic jsem jiného neupravoval :)

APC
Make sure you have APC installed on your server. It won't work without it. It's easy to install, so if you don't have root acces to your server, ask your hosting provider to take care of it for you.
Installation instructions: Linux | Windows

Important: Make sure to include apc.rfc1867 = on in your php.ini file after APC is installed. Your php.ini file should be located at /etc/php.ini.