Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde odeslat e-mail

Nedari se mi odeslat e-mail z meho pocitace,zatimco z okolnich pocitacu to jde z te same schranky bez problemu.Mam zalozenu schranku na seznam.cz a pokazde po napsani a stisku ¨odeslat¨se mi v dolni liste objevuji hlaseni typu-prenasim data z e-mail seznam atd.Asi po 2minutach se naskoci vyraz ¨hotovo a zustane jen prazdna obrazovka.K prijemci e-mail nedorazi.Mam pripojeni expres ideal adsl xb aethra.Prichozi maily v poradku,diky

Já jsem nějak nepochopil, jestli se to pokoušíš odeslat z poštovního klienta (např. Outlook Express), nebo přímo z portálu na Seznamu.
Pak by to mohla dělat velikost přílohy. Ono se to totiž jako nahrává a pak si to pravděpodobně Seznam "očuchá" a když je zpráva větší, než 2 MB, tak se na posílání vybodne. Z klienta jde posílat 10 MB a v tom by mohl být problém (kéž by jen v tomhle).