Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 (instalace) - recovery

Dobrý den, dnes mi přítelkyně přinesla noťas že chytla vir a sekal se jí noťas, dal sem recovery ale při 7% se to seká a píše to že chybí nějakej soubor...Teď noťas nejde ani pustit už do windowsu protože je přemazlej a recovery se furt seká na 7%...Noťas má ze spodu štítek produc key...chtěl bych se zeptat zda se dá někde stáhnlout instalační cédéčko originálních windowsů protože ho k tomu nedostala a zda mi to na to číslo produc key pude nainstalovat a bude vše legálně jedná se o windows 7 home premium OA acer Group 64bit...volal sem na acer jestli by mi neposlali cédo ale tam mě vyfako***..noťas je acer aspire 5551...Prosím když tak o link na stažení windowsu..prosím spěchá děkuji

a za stvrte ak chyby "nejakej" subor tak sem pis presne co robis a co presne to pise a kedy presne to pise a jaky presne sybor kde chyba. Ptz mozno sa to da riesit aj inac, ale ked nedodas informacie tak mas smolu.

při startu zmáčknu alt + F10 naběhne mi načítání souborů..spustí se acer erecovery management, dám uplně obnovit systém do výchozího nastavení z výroby..potom tam je psaní že stratim data co byly na noťasu atd..dám další a pustí se průběh obnovení..beží čas...Obnovit systém a tam procenta tam to nabýhá až do 7% a pak to vypíše chybu tu napíšu do 30min až mi tam naběhne:)