Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém klávesnice nb

Ahojte, klavesnice začala vypisovat uplný nesmysly, tak jsem ji odpojil a zapojil znovu. Nyní je celkem v poho až na to že vůbec nevypisuje 9OL. A tuto závadu nejze vyřešit. Není nějaká rada kde by mohla bít chyba. Totiž klávesnice za 900 Kč se mi podle cen na netu nechce kupovat. Díky

vadna, znicena, oliata nejakou tekutinou, apod. Ked nepomoze to ani vypnut uplne aj z nabijacky a vybrat aj baterku na chvilu, ani znova vybratie a zasunutie konektora poriadne aby mal 100% dobre kontakty, tak jedine vymena.