Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nVidia GeForce 9600M GT problém s ovladači

Dobrý den, nevím si rady, stáhl sem si ovladače pro kartu, abych mohl hrát Battlefield 3, ale při instalaci mi to napíše: Tento ovladač grafiky nemohl najít kompatibilní hardware grafiky. Nevím co s tím, stáhl sem ovladače přímo ze stránek NVIDIA i z Fujitsu Siemens pro notebook AMILO Xi3650, prosím o radu :) děkuji

ja ty ovladace stahl primo ze stranek nvidie. Stahl sme nejnovejsi verzi pro win 7 na vuj HP DV5-1199ec. Ma stejnou grafiku jako mas ty (9600m gt) . hru sem rozjel na 1024 a low detaily, obraz netrha ale zuk trha ale na forech sem zjistil ze je to bezne pri hrani teto hry na slabsich strojich. vcera sem hru dohral, a je to fakt mazec. No zkratka ... rozjet to rozjedes ale zadna slava to nebude, pokud to chces uplne plynule este bych to rozliseni snizil nez to mam ja, a ovladace stahni primo z nvidia.com