Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plazma - špatný příjem DVB-T přes kabelovku

Dobrý den, prosím o radu.Před nedávnem jsem si zakoupil plazmový tv, jelikož jsem na starou tv přestal chytat programy (předpokládám z důvodu digitalizace :-) ) nechtělo se mi kupovat set top box, tak jsem raději zakoupil novou tv.Tu jsem následně zapojil přes koaxiál, jelikož máme v domě kabelovku, nachytal jsem programy přes DVB-T, ale některé programy hrají nic moc, (nato, že mám FullHD 127cm) musím i přesto, že by nová tv měla mít a předpokládám,m že má zabudovaný stb jinak by mi nehrály programy vůbec zakoupit set top box??? Proč se mi programy nenahrály přes DVB-C? A následně jej propojit přes HDMI?
Mám 2 HDMI výstupy, jeden na set top box a druhý na DVD přehrávač?Má vůbec ten koaxiál vliv na kvalitu signálu, když programy přes kabelovku buďto hrají a nebo ne?
Děkuji za rady :-)

Nadpis dotazu má být výstižný.
Změna předmětu, původně: plazma (host)

Pokud jsi zapojil kabel od kabelovky a televize ti načetla DVB-T, tak to nejspíš kabelovka vysílá jako DVB-T. Je možné, že kabelovka vysílá jak DVB-T tak i DVB-C. Některé televize nabídnou DVB-C ladění jenom u vybraných zemí, zkus nastavit třeba Německo.
Kabel vliv na kvalitu samozřejmě má.