Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RUNDLL - chyba při načítání drill.dll

Ahojte všichni, nevím si už sám rady a chci se obrátit na některý z vás který by mě rádi pomohli .. :) Omilem jsem tak před 1měsícem cosi smazal a pořád když spustím počítač tak mi na ploše vyskočí tam to okno s názvem RUNDLL.
Byl bych moc rád kteří mi pomůžou.. :)

Díky moc.
Hajnek

Photo : RUN.bmp.jpg
Změna předmětu, původně: RUNDLL
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

start-spustit: regedit
HKEY_CURRENT_USER\software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run\DIdent
rundll32.exe “C:\Documents and Settings\user\Application Data\Identities\{DA4A1C5E-14B1-4758-BB85-481F1F49F 42C}\drill.dll”
tento jeden zaznam zmazes (klavesa del)