Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor AMD Athlon 2500+ jede na frekvenci pouze 1,1 GHz

AMD Athlon 2500+ má frekvenci na zákl.desce K7 Triton GA-7N400, pouze 1.1GHz ,tak mi to ukazuje ve vlastnostech "tento počítač"...je to normální?,mělo by to být spíš 1.86GHz.. PC jinak funguje normálně,mám obědnanou TV usb kartu a mám strach aby mi na tomto jela..poradí někdo co s tím?

Změna předmětu, původně: procesor (host)

Dobrý den / Ahoj,

mám stejný problém, jen s jinou deskou.. Je to ESC K7S5A V.3.. Athlon je XP 2500+ a měl by běhat na 1.86 GHz, ale po zasazení a najetí se hlásí na 1.1GHz.. Tak jsem nalezl do biosu, našel nastavení FSB a nastavil ze 100 na 133 (varianta 133 procesor i RAMka). Po restartu se hlásí jako Athlon XP 1700+ a jede na 1,46 GHz.. Bohužel mi bios desky nadává šanci vyššího FSB a co je nejvíc na prd, že jumpry na desce pro jakékoli nastavení, které by ovlivnilo takt procesoru nejsou.. Konkrétně jsem hledal obdobu tohohle..

http://imageshack.us/photo/my-images/407/motherboa rdmanual7n400p.jpg/

Nevěděl by jste někdo, co s tím?? Možná si řeknete, že jsem chudák, který namá na nový PC, ale mám svoje důvody, proč musím jít touto cestou upgrade, takže radu typu vyhodit do popelnice neberu.. :-)

Díky

Ne jedněch stránkách jsem ve foru našel odkaz na nastavení Ahtlonu 2500+ právě pro tuhle desku, ale ten odkaz nefungoval.

Koukal jsem, že nejsem jediný, co tenhle problém řeší ( nebo spíš řešil ), ale ve směs se doporučije upgrade biosu. A do toho se mi moc nechce - nemám zkušenosti.. :-(