Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem nevym s cim

kdyz hraju hru nebo koukam na filmy tak se mi cca. po 5 min restartuje comp pls nevyte co je v poradku nabehne taka modra obrazovka jestli je dobre nainstalovanej software nebo hardware pred dvema tydny se mi posral zdroj vymenil sem ho a normalne vsechno fungovalo kdyz hraju tu hru v pocitaci to jakoby píská nebo hučí

Tipoval bych, že se něco přehřívá. Když zdechnul zdroj, mohlo se něco přismažit. Jako první bych zkusil grafickou kartu. Prohlédnout, jestli se točí všechny fofrníci (větráky). Vyfoukat chladiče (ne vysát, to je naprd). Též nový zdroj nemusí být zrovna košér.