Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapomenuté heslo

Zdravím všechny,

zapomněla jsem heslo pro přihlášení do počítače. Nikde ani není nabídka, jak ho vymazat. krucinál... Je to netbook, Asus, ani mi to nenabízí možnost položení kontrolní otázky, kterou znám, ale nikde se to neobjevuje. Napíšete mi, prosím, postup krok za krokem, jak se znova přihlásit do počítače? Dík moc.

Co tak prezradit presny typ OS, ktory je v tvojom tajnom nb?
Ale vies co kasli na to, budem vestit, cize je to netbook, je to nieco novsie, tipujem to teda na Windows 7. Bude to asi original predinstalovany vyrobcom, cize bude asi Home Premium.
Ale pre istotu tu mas navod na vsetky dostupne OS z rodiny Windows a dokonca niekolko sposobov ako na zabudnute heslo do systemu.
http://4sysops.com/archives/three-ways-to-reset-a- windows-vista-admin-password/
P.S. Ak napises, ze nevies po anglicky vyhral som sam nad sebou 10 euro;o).

hele, víš co, já tady píšu ve stresu, že nevím hestlo, jsem totálně netechnický typ, tak bych fakt uvítala nějaký příjemnější přístup :) nicméně sázku jsi prohrál.. :) návod přečten, heslo změněno, tak děkuju, že jsi se mi věnoval na úkor svého volného času :)

ona mi v tom strese zabudla podakovat,

Nic ma do tohto vlakna nieje, ale co by si chcel viac? Ved podakovala v kazdom prispevku...
"Napíšete mi, prosím"...."Dík moc."
"díky za návod, dám si to do záložek. hezký den."
"tak děkuju, že jsi se mi věnoval na úkor svého volného času :)"