Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet do netbooku

Ahoj, koupil jsem si netbook a budu ho používat ve škole a chci internet. Potřeboval bych pár zkušeností od jaké firmy je tak nejlepší a nejspolehlivější. Cena tak do 500kč/měsíc. Díky...

Jde o to kde ten internet chceš využívat? Jestli jen doma, nevidím v tom problém (o2, UPC, různí wifi poskytovatelé). Jestli jen ve škole, mohla by tam být dostupná nějaká wifi zdarma. Jestli kdekoli, budeš se muset pozeptat po nějakém mobilním internetu, což je pořád dost drahé, pomalé a jsou tam také dost malé limity na přenesená data(500 Kč je minimum, ve větších městech jsou už i rychlejší varianty mobilního internetu, ale nepíšeš mšsto).