Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP M1120n vs Windows 7 64bit

Podarilo sa niekomu rozbehat toto zariadenie na tomto OS? Ovladace sice su priamo na stranke HP, ale instalator mi spadol na roznych HW konfiguraciach vsade, kde som to skusal a pokus instalovat ovladac rucne zlyhal na chybe 0x00000002. Rozbehal niekto toto MFP na Win7 64b a ked ano ako?

Tak vzhledem tomu, že mě to docela začalo tlačit, tak po několika hodinách se mi to podařilo zprovoznit. Je potřeba stáhnout ovladače ze "starých" stránek HP a nepouštět ten stupidní *.exe soubor z nových stránek, který vždy spadne. Odkaz na stránky:
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/D riverDownload.jsp?prodNameId=3447597&lang=cs&cc=cz &taskId=135&prodSeriesId=3447595&prodTypeId=18972
Takhle lze dohledat i drivery k tiskárně LaserJet p1006, nebo LaserJet 1018/1020 a funguje to - vyzkoušeno.