Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s INSTALACÍ WINDOWS 7

Zdravím, potřebuji poradit.

Nejdou mi nainstalovat W7. Potíž je v tom, že se mi instalační program sekne, po prvním restartu, když se rozbalují složky windows. Někdy 27%, někdy zase 41%, ale taky se mi stalo jednou že se mi to seklo, až při dokončování instalace. Vůbec si s tím nevím rady. Moc chci mít WIndows 7, ale nejdou mi nainstalovat. Instaluju je na zformátovaný HDD, i tak to nejde. Poraďte mi prosím. Vůbec si nevím rady. Pomůže nějaká aktualizace nebo něco ? Poraďte, za každou radu budu nesmírně vděčný. Děkuji Kubka

Nevim kde zkontrolovat ramku HDD jsem prochazel HD TUNE a v pohode. Jednou mi to napsalo nějakej error C:/Windows tedka nevim presne co a ze soubor je poskozen a potom zkontrolujte v CHDSK nebo nevim jak to bylo jj vim jak to biosu co tam. Nemam treba spatnej zastaralej ovladac na necem ? Základka, Graficka nebo něco ?? Díky moc :)

Tak nakonec mi nejde nainstalovat ani RC Verze. Chci se zeptat jen, kdyz to instaluju z HDD tak si mam dat jako bootovací zařízení první Hard disk nebo floppy ? nebo snad neco jinyho ? Nevíte někdo, proč mi to stále nejde ? Díky Kuba

podla nalepky na moduloch. Keby existovalo len jedno spravne nastavenie tak by to predsa na to vobec nebolo nastavenie, nie? :) Alebo snad najprv len skontrolovat ci to je na automatike a jake je napatie a frekvencia RAM. Mozes aj rucne podtaktovat. Ked sa takto pytas asi bude lepsi servis.

Jo muzu ale tam mam XP a bojim se kdyz se to zase nepovede tak prijdu o XP pokud bych ho pred instalaci naformatoval. Hele chci se zeptat ? Kdyz chci dat upgrade tak mi to napise nezle provest upgrade z Xp na W7. Kdyz si stahnu program poradce pro windows 7 tak mi ale vsechny programy a systemove pozadavky vse splnuji tak vubec nevim. POradte prosim ...

Na NT mám staženou verzi s originálním key a na Stolním PC mám originální tak nechápu :( ani jedno mi nefunguje :(
kdyz to instaluju z HDD tak si mam dat jako bootovací zařízení první Hard disk nebo floppy ? nebo snad neco jinyho ?

Po tomhle si nejsem vůbec jistý, jestli máš tušení, jak se Windows instalují. Zkoušíš to vůbec normálním způsobem, tj. nabootovat z DVD, odstranit oddíl atd?