Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ntb s i5 vs.i7

Dobrý den všem, chtěl bych si koupit notebook především na hraní her, event. sledování filmů na dovolené a v letadle. Zatím jsem si vybral ntb MSI GT683DX s GPU Nvidia GTX 570M. Teď jen řeším, jaký CPU (i5 nebo i7) event. velikosti displeje.
Můj hlavní dotaz je, zda při hraní her poznám rozdíl mezi i7 a i5 ? Taky uvažuju, že pokud za 2-3 roky ntb budu chtít prodat, bude s i7 prodejnější ?
Předem dík za názory a rady.

Zamysli sa nad tym kolko penazi sa chystas vyhodit na druhorady notebook na hry.
A tvoj plan, ze ho za 3 roky predas ma, ako to len povedat, vazne trhliny.

Ale inak je to MSI pekny kusok, ked prekliknes na grafiky od AMD, tak najdes kopu podobnych supernotebookov, tentokrat znacky Acer.

mám MSI GT 780 a není stím problém věšina lidí tady kecá jak je to špatny jak se to hřeje ale nikdo sním tady nemá zkusenoti při práci asolutně tichý a při hraní her se vubec nepřehřívá a když budee mít potřebu mužete si zapnout přídavné chlazení.rozjel jse na tom zatím vše nedávno i battlefiedl 3 ve Full HD na Ultra takže muže jedina doporucit s MSI nemam jediný problém a uz je to můj třetí herní modela nikdy nebyly zádné problémy.

Napriek tvojim chvalospevom MSI nema vseobecne dobru povest, co sa tyka nb a tak nevznikla len tak. Kusky, ktore som mal v ruke ja boli naozaj na urovni Aceru a je to len chyba vyrobcu, ze kedysi robil zle serie a teraz (mozno) robi aj nieco dobre, v ludoch proste zostava dlho zakorenene, ze MSI=shit.
Este doplnim k tomu chladeniu, dnesne grafiky maju obrovsky problem sa uchladit vo velkych desktopoch s obrovskymi vrtulami, v sumare skoro vsetky default chladice, na 100% otaciek hucia a treba ich menit. A teraz mam akoze verit, ze karta s obdobnym jadrom ako sa dava do velkych pc, s minipidi vetrakom a v uzavretom, tazko vetratelnom priestore sa uchladi v pohode? Tak toto moc nezerem.