Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s nedostatkem mista na disku

Zdravím,
mohl by mi někdo prosím poradit jak efektivně uvolnit volné místo na pevném disku C.Počítač neustále hlásí nedostatek volného místa na místním disku C.Na disku není ani potřebných 200MB.V pc mám instalovaný CCleaner,ale uvolněné místo nestačí.Jinak pc ja starší a pevný disk má jen 8.96GB.Děkuji za Vaše rady.

na takovém disku ti ccleaner jen zabírá místo.
tak malý disk vyhoď - je příliš pomalý i pro xp.
samozřejmě pokud je chipset bx440 (nedejbože deset let starý shitset via), je to jedno. pak je lepší zajít do bazaru pro jiný levný pc s p4, normální ramkou a pár desítek gb diskem.