Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EXCEL do txt.

Mám v riadkoch napísane čísla v exceli, je ich možné uložiť do súboru, ktorý bude mat príponu .txt ???
Pozeral som v exceli je viac možnosti uloženia ale neviem ktore je .txt. Dakujem vopred.

Spousta formatu je TXT.
CSV je ve tvaru "bunka 1";"bunka 2";....
Text oddeleny tabulatory ma jednotlive bunky oddelene znakem tabulator

V podstate to muzes udelat i tak, ze si to v Excelu oznacis a zkopirujes (Ctrl+C), vlozis do poznamkoveho bloku ve Windows a ulozis...

1. varování - nepředbíhej! :-p(host)