Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem quickshare.cz problem s dobitim kreditu

Ahoj Lidi, dobila sem si pres smsku kredit na quickshare, prisla mi zpetna sms, s textem ze uzivatelske jmeno je SMS a heslo je..... hotovo.. jenze na mojem uctu zadny kredit nepribyl a kdyz sem zadala misto sveho nicku sms a tak dal, taky to nefunguje. Nestalo se vam to nekomu? nechci prijit o penize i o giga :D

stačí se podívat na quickshare.cz do novinek ;) "Omlouváme se všem uživatelům za krátkodobé výpadky v posledních dvou dnech. Důvodem byla migrace na nový server, abychom Vám přes zimu mohli nabídnout ještě kvalitnější sstahování."