Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak nastavit v biosu aby se pc nevypl?

Dobrý den
mam hodně starý pc a
značka Dell taková stolní bedna ale je tak starý že i typ nejde přečíst
[img]

potřeboval bych poradit jak nastavit v biosu aby se pc nevypl po uplynutí nějaký teploty

když mam pc zapnuty a tak se po nějaký době vypne bliká jen oranžové světilko něco jak úsporný režim

a kdyz mam celou bednu otevřenou a vetrá se tak se pc nevypne

je to prostě teplota ale nwm jak to nastavit :(

děkuji za každou odpověď...

PS. zkusím ještě zjistit typ a když tak ji sem dopíšu..
Změna předmětu, původně: Potřebuji nahlou pomoct z pc :( (karel)

Pokud se opravdu vypíná z důvodu přehřívání, tak snad bude nejlepší odstranit příčinu. Pokud se přehřívá procesor, je nejspíš špatně usazený chladič, případně zatvrdlá vrstvička pasty mezi procesorem a chladičem. To je ovšem lépe svěřit někomu, kdo už to někdy dělal.