Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem který NB si vybrat

Rozhoduji se mezi 2 notebooky, ale nevím který. Potřebuju ho spíše na práci, aby zvládnul novější náročnější programy. Ale taky občas na hry. Můžete mi poradit, který by byl lepší?

www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=93920
www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=97170

Děkuji za odpověď.

z čistě morálních důvodů bych bral HP-čko, ale jak řekl prasak, oba to budou stejný plastáčci co se při spuštění hry změní v přímotop. Pravděpodobně po HW stránce je Acer lepší, ale Acer nesmí ke mě do bytu (aj přitulce jsem to zakázal) - osobní odpor dlouhodobě budovaný na této poradně k této značce pro nejčastější problémy.

aby zvládnul novější náročnější programy. Ale taky občas na hry

ještě bys mohl upřesnit ty náročné programy a hry. Ale počítej s tím, že na booku pod deset klacků si na plný detaily zapaříš max. solitarie.