Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc vyhadzuje "nedostatok volneho miesta..."

zdravim, mam taky mensi problemik s HDD. Mam starsiu pc zostavu s 40GB HDD a stále mi vyhadzuje , ze nemam dost volneho miesta na disku C. Tak som povyhadzoval vsetky zvytocnosti aj z cecka aj decka, (na D som presunul vsetku hudbu co som mal v C) defragmentoval som HDD uninstaloval som nepotrebne programy ale aj napriek vsetkemu mi to stale vyhadzuje. Tak som este raz skontroloval disk C na ktorom mam uz len nainstalovany windows a nejakych par programov kt. skoro nic nezaberaju. Ale ked si pozriem velkost C tak mam volnych len okolo 2 giga. Ako to je mozne ked som vsetko vyhadzal (ved samotny windows ma len par giga ak nie menej) ?? Mohol by to byt vadny HDD? Mozte mi niekto poradit co stym?? vdaka

tentopocitac - pravy klik na C - vlastnosti - tam niekde je vycistenie disku, kde si mozes premazat docasne subory atd. a aj body obnovenia systemu (alebo v ovl.panely - system vypni vytvaranie bodov obnovenia, a znova zapni).
v C:\Windows mozes zmazat zlozku $NtServicePackUninstall$, a este obsah zlozky
"c:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download\"
Ked nepouzivas hibernaciu tak si ju vypni v ovl.panely - energia, usetris tym miesto na disku velkosti celej RAM.
Skontroluj si kolko je na PC uzivatelskych profilov (C:\documents and settings\nejakemeno a pozri si kolko zabera tvoj profil.