Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení wifi routeru

Zdravím,

potřeboval bych poradit s připojením wifi routeru Linksys WRT54GS v7 na kolejní LAN síť, která je zabezpečená přihlášením přes můj účet na IS- po prvním připojení přes kabel musím nejdříve zadat tyto přihlašovací údaje (nevím jistě, zda s tím problém souvisí) a na wifinu se bez problému připojím, ale internet ne a ne běžet.

Zásuvka -> router s wifi -> můj notebook

Najde se nějaká dobrá duše? Díky

jestli to dobre chapu...

kdyz zapojis PC -> LAN musis zadat prihlasovaci udaje a vsechno funguje

kdyz zapojis PC -> Router -> LAN tak nic nezadavas, pripojis se k routeru, ale LAN nejde...

...jestli je tomu tak, tak je snad jasny ze ti tam chybej ty prihlasovaci udaje na tu LAN...

....v nastaveni routeru musis zmenit druh pripojeni z Dynamc DHCP, tak aby jsi tam mohl ty prihlasovaci udaje zadat..