Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova trial verzie.

Čaute. Stiahol som si trial verziu jednoho programíku. Po určitom čase mi však vypršala jej platnosť. Tak som ju úplne odinštaloval a skusil nainštalovať. Znovu mi však neišla. Neviem či zanechava to niekde nejaky suborik o tom, že už to bolo nainštalovane alebo čo. Ako sa to dá obísť, resp. čo-kde treba vymazať aby som si ju mohol vždy po vypršaní nainštalovať na ten istý comp a nemusel ju kupovať ??? Za pomoc vopred ďakujem.

Mozem hadat? Nod32. Ale to je vlastne jedno...
Podobne rady na ojebanie platnosti sem naozaj nepatria, ale keby si chcel iba dokonale odstranit pozostatky programu (na co ma kazdy uzivatel pravo), tak to by som sa nejakym programom pozrel do registrov (napr. CCleaner), luxusnym riesenim je potom pouzite programov ktore po prebehnuti beznej odinstalacie odstrania vsetok ostatny bordel, nielen v registroch (napr. Total Uninstall). To ale treba najskor nainstalovat TEN program a potom zacat PC zaplnat nezmyslami.