Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení PC - prosím pomozte

Zdravím, byl by tu někdo tak ochotnej a postavil mi PC tak do 9 tisíc ? kompletně ? (základka, grafika, procesor, oper.paměti, 1 hdd 500G-2T, zdroj pokud by byl potřeba) Když tak napíšu, jaký mám PC teď a domluvíme se, co by se dalo použít a co ne.

Potřebuji koupit nový PC za prvé, že už je zastaralý a za druhé, že mám s ním věčné problémy, jako jsou např. samovolné restartování PC, sekání instalace OS, padání hodin, zprávy o závažných chybách ve Windows atd.

Děkuji moc každému předem děkuji a budu moc vděčný. Díky Jammy

Nemusí být Aukro,to je jasný,uvedl jsem to jako nejznámější.Ale dá se to poskládat za ty prachy,já na tom socketu funguju,pokaždý trnu,když vyjde další bla bla hra,že nebudu stíhat a zatím krom Crysis 2 v DX11,mě jedou všechny hry co mám na full.(6870,E8400,2x2 GB DDR2 1066 MHz)
Je to postarší,ale...