Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC vs. Notebook

Ahoj, chtěl bych něco na hraní her. Teď mám notebook (Acer Extensa 5430), když jsem ho před cca 2 lety kupoval tak jsem si myslel že mi chvíli vydrží a bude stačit i na novější hry, ale chyba rychle mu dojde dech. Tak jsem se teď rozhodnul koupit nový stroj, ale nevím jestli je lepší PC nebo notebook.

Převážně bych to používal na hraní her, tak by měl být výkonný. rozpočet je do 15 000Kč.
Pokud bych kupoval stolní počítač tak bych musel přikoupit i monitor, jelikož mám doma jen velkou bednu.

Dík za všechny rady.

ps. tady jsem našel notebook, myslíte že by stačil i nový hry jako je Battlefield 3 nebo CoD: MW3

file:///D:/Users/ASUS%20K53SV-SX786%20hn%C4%9Bd%C3 %BD%20%20%20Alza.cz.htm

Chceš to na hry? Tak si kup počítač a vyser se na notebook. Monitor seženeš za nějaký 3 - 4 litry, za zbytek koupíš počítač s dvojnásobným výkonem, než bys měl v notebooku za stejnou cenu.
A počítač má jednu obrovskou výhodu - můžeš ho snadno upgradovat, což se o notebooku říct nedá.

Já jsem si nedávno koupil NTB Sony VAIO VPCEC4M1E a jsem zatím nadmíru spokojen. Zkoušel jsem na tom i BF3 a nechal jsem tam detaily ty co mi to udělalo samo, nejde to uplně perfektně, ale dá se to hrát normálně, Když snížím detaily tak je to pohoda. Vyšel mě ale na alze na 19.999 kč.