Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypnuť dig. podpis ovladača,ako?

V noteboku ASUS 53SX win7 home 64 bit neviem vyriešiť problem s externým zariadenim.
Nechce mi nainštalovať ovladač lebo nieje digitalne podpisaný
Vedeli by ste poradiť ako to vypnuť.
Niekde som kedysi postrehol že vraj v biose ale neviem či je to pravda
dakujem

Ovládač, ktorý nemá platný digitálny podpis alebo ktorý bol po svojom podpísaní pozmenený, nie je možné nainštalovať v 64-bitových verziách systému Windows. Toto hlásenie sa zobrazí iba v prípade, ak sa pokúšate nainštalovať takýto ovládač v 64-bitovej verzii systému Windows.

Ak sa pri pokuse o nainštalovanie ovládača zobrazí niektoré z týchto hlásení, mali by ste navštíviť webovú lokalitu výrobcu zariadenia a získať tam digitálne podpísaný ovládač pre svoje zariadenie.

windows.microsoft.com