Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem firmware do nokia

Ahoj.
Hledám po netu ale stále nemohu nic nalíst. jde nějakým způsobem dostat do nokia 6220 clasic starší fimware než jaký je v mobilu? Mám je stažený, ale při instalaci pomocí Phoenix mi to háže chybu. Akorát když ilstaluju stejný jako je v telefonu tak to jde bez potíží. Prosím poraďte jak tam dostat starší firmware. Dík

Podivne, k cemu downgrade? Aby se nekdo pidil po starsim firmu, s tim jsem se jeste nesetkal, kazdy novejsi nez puvodni prinasi vzdy opravy a vylepseni, to urcite vis, jestli ti neco nechodi nebo nejde, hledej pricinu jinde. Jinak podrobny navod k tomu Phoenix Service Software je na webu mobilmanie. Pokud ale trvas na downgrade, pak jedine servis a flashbox, ale neco to zase stoji.:-(