Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvoření dalšího disku ihne po instalaci systemu

prosím o radu, provedl jsem format disku a nasledný reinstal operačního systemu XP Home

chtěl jsme si vytvořit další oddíl "D" ale prostě jsem na to zapoměl

a ted mám systém na "C" (20GB) a těch dalších 60Gb co bych měl mít k dispozici na foto,video apod. nemám

lze to nějak dodatečně ještě vytvořit?

v PC nemám ještě nic nainstalováno,žadný soft,prostě je "prázdný"

díky za pomoc

nechce se mi ho znovu přeinstalovávat

Spustit Průzkumník, pravým na Tento počítač, příkaz Spravovat, v okně Správa počítače vybrat vlevo Správa disků.

Předpokládám, že máš C: disk Céčko a D: optickou mechaniku. Změň si označení té mechaniky na E:, pak v tom volným místě na disku vytvoř oddíl a označ ho jako D:; ještě doporučuju restart na závěr.

Pavel