Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem K-Lite Codec Pack

Mám win7 64 bit. Na přehrávání MKV používám Power DVD 11 a jsem snim spokojený - nechci ho měnit. Stává se ale, že některé MKV kostičkuje a nejde přehrát. Díval jsem se na kodeky a mám nainstalovaný K-Lite Codec Pack 64 bit verzi ale starou cca 1,5 roku. Stáhnul sem novou verzi K-Lite Codec Pack 64 bit a ještě před instalací se chci zeptat jestli stačí jen přeinstalovat starou verzi verzí novou bez odinstalace. A ještě jsem se dočetl, že by bylo dobré nainstalovat i 32 bit verzi, kvuli tomu, že přehrávač je také 32 bit verze. Nebudou tyto dvě verze kodeků způsobovat nějaké problémy. Nebo nainstalovat jen jednu verzi? Děkuji za radu.

Stáhnul sem novou verzi K-Lite Codec Pack 64 bit a ještě před instalací se chci zeptat jestli stačí jen přeinstalovat starou verzi verzí novou bez odinstalace.

ano,stačí přeinstalovat

This 64-bit pack can co-exist without problems with the regular K-Lite Codec Pack. In fact, it is recommended to install both the 32-bit and 64-bit versions of the codec pack. That way you will get proper playback in both 32-bit and 64-bit applications. Many multimedia applications are still 32-bit and will work fine on your 64-bit version of Windows.

Ve skutečnosti se doporučuje instalovat i 32-bit a 64-bitové verze Codec Pack. Tímto způsobem získáte správné přehrávání jak 32-bit a 64-bitových aplikací.

Ale jak je řečeno výše

Používej VLC Media Player nebo KMPlayer,mají své kodeky a máš po trápení

Děkuji za radu, KMPlayer jsem používal. Přehrát v něm šlo všechno, problém byl v tom, že mi tam málo kdy seděl zvuk na obraz. A protože jsem v něm nebyl seběhlý ( myslím v nastaveních ) tak jsem hledal jinou variantu a Power DVD funguje v tomto směru dobře.