Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BOOTMGR is missing

Dobrý den,
včera večer se objevil problém s mým PC. Surfoval jsem na webu a najednou se mi restartoval PC. Po bootování se objevila již mnohokrát řešená hláška BOOTMGR is missing Press Ctrl+Alt+Del to restart. Zkoušel jsem všude hledat řešení, ale nedaří se mi stále PC spustit. V BIOSu jsem nastavil primární boot.zařízení CD/DVD, pak v boot menu taky. Když vložím DVD do mechaniky, spustí se instalačka Windows (mám W7). Hledá to OS ale nemůže ho najít. Pak když dám nainstalovat nový OS tak to nemůže najít pevný disk C. Nevíte jak tento problém vyřešit? Díky

disk přenes do jiného pc, připoj jako druhý nebootovací, tam zazálohuj všechno co se dá.

takže důležité souboru na plochu, ano? a windows je furt indexuje, a průzkumník k nim dělá nesmyslné náhledy - to je cesta do pekel.
důležité soubory mají být na jiném logickém disku než je systém, z plochy na ně nebo jejich adresář může vést maximálně odkaz.