Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování windows

Mám notebook, na kterém je windows 7 home premium 64.bit, který bych potřeboval přeinstalovat. Nevím ale, kde mám hledat instalační DVD, protože jsem žádné s notebookem nedostal. Mám si stáhnout instalačku z nějakých warez stránek, nebo se dá stáhnout někde na oficiálních stránkách microsoftu?
Díky za odpověď.

Ak nemá skrytý oddiel, potom nemá...
Výrobcovia ntb už inštalačné DVD nedávajú, ale robia na hdd práve ten recovery oddiel.
Je možné, že ten ntb je starší a nemal recovery alebo ho už niekto odstránil.

Takže ak ho nemáš, na stránkach MS inštalačné DVD teda určite nestiahneš...