Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nove PC na hry do 11.000,- Kč

Zdravim,
chtel bych poradit pri vyberu nove PC.PC chci hlavně na hry. pokud by byl zde nekdo laskavy a pomohl mi ho zeskladat. v budoucnu by sem chtel ho taktovat,pc by melo byt do 11.000 kc, pokud by stary zdroj postacil nechal bych z minule sestavy zdroj: Fortron 500w kupovan pred 2 lety.dale bych asi nechal ventilatory mam nejake doma nahradni.
Dekuji predem.

Změna předmětu, původně: Nove PC (host)

napadlo me ze bych si postupne vymenil komponenty na tomto pc ale nevim zda to ma cenu

CPU DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+ 2.2GHz

základní deska Gigabyte GA-M55S-S3 v2

RAM 3071 MB

GK ATI Radeon HD 2600 PRO (256 MB)

zdroj Fortron 500w

pokud jsem na neco zapomel napiste.