Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spatne zobrazovani LCD televize

Mam problem se svou LCD TV. Nativne podporuje rozliseni 1366x768 jenze windows mi nabizi pouze rozliseni 1360x768. Z leve strany je pozorovatelne odsazeni o 6 pixelu. To by mi ani tak nevadilo jako fakt, ze obcas (opravdu jen nahodne) se tv zapne v rezimu 1360x768 roztazenych po skutecnem celem spektru pixelu, coz ma za nasledek totalni rozmazani pisma a obrazu. Nemuzete mi nekdo poradit, jak modifikovat drivery ve windows, aby mi nabizely opravdu rozliseni 1366x768, k nemuz je tv predurcena? Predem diky moc

Možná by pomohlo si vytvořit vlastní ovladač na tu TV. V Powerstripu se to dělá takto: Nastavení > Informace o monitoru > v nabídce vybrat Uložit uživ. definovaný ovladač... Tam jenom stačí vypsat pár věcí a max. rozlišení nastavit na 1366x768. Uložit a potom jenom ve správci zařízení nahrát tento nově vytvořený driver. Třeba to pomůže.