Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s nainstalovnáním OS Win7

Dobrý den
Mám problém s nainstalováním windows 7 po vložení disku do mechaniky,projdu tyto kroky : zadám jazyk ,nainstalovat pote se spouští instalační program - Poté naskočí tabulka ,, Chybí požadovaný ovladač zařízení jednotky DVD , Mám notebook Aus F3JC a potřeboval bych poradit jaký ovladač bych měl stáhnout, stahoval jsem od vyrobce a nechal prohledat ale ten sprvávný tam bohužel nebyl. Děkui za rady :!:

Nic ve zlem Zadne takove medium neexistuje.
Mozna se jedna o problem viz odkaz

. Předpokládám, že se jedná o českou verzi Windows 7, staženou přes MSDN Academic Alliance, že ano? Jedná se holt o chybný ISO archív, bohužel. Chybu hlásí i nero ještě před vypálením (něco ve smyslu: „nesprávné velikosti bloků DVD“). Musíš prostě počkat na novou verzi ISO souboru, která by už měla být v pořádku. Alespoň to je můj názor.

http://www.zive.cz/poradna/hp-probook-4510s---ovla dace/sc-20-cq-418697/default.aspx?consultanswers=1