Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tvora webu.

Ahoj, sháním software, pomocí kterého si jednoduše vytvořím design, potřebuji to pro svůj soukromý web. Nemám čas ani náladu na učení HTML a CSS, proto bych chtěl nějakou komplexní sadu kterou si deisgn navrhnu a další programem si ho "naplním" obsahem, nakóduji.
Mohou být i placené aplikace, pokud jsou dobré
Díky, s pozdravem Michal

Software, "pomocí kterého si jednoduše vytvořím design" neexistuje, navíc bez znalosti html a css. Existuje např. Microsoft Expression Web (placený program) - kde ovšem taky bez znalostí html a css moc nepochodíš, ale nějaký design tam zplodíš (anebo použiješ šablonu). A o tom "něco", co by ti to pak do toho webu nějak "naplnilo" obsah, máš asi dost přehnané představy.
Anebo pak použít předinstalované weby (e-stránky, webnode, webzdarma a já nevím jak se všechno jmenuje - ale v podstatě jsou to taky redakční systémy, které nechceš). A o nějakém "plnění" vnějším softwarem tam taky asi není řeč (pokud tím nemyslíš Total Commander atd.).