Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalej PC

Zdravíčko, rád bych chtěl pomoci s mím problébem ohledně pomalího PCčka prostě při vypínání počítače kliknu na vypnout tak se se počítač nevipnem musím kliknout potom ještě jednou na vypnout zase přes start, když zapínám PC tak jak je u WINDOWS XP na konci to modrý "Vitejte" tak tam nemám nic a jenom modrej obraz takže musím restart znova aby sem se dostal na plochu, poté třeba nechce naběhnout myška a musím ju přes dpi: zezadu na miši přehodit.

tak jestli by ste prosim veděli co stím tak napište budu jen rád :)

PS: psal jsem tu už před týdnem ohledně jaké si chyby kterou jsem vyřešil ale začalo se nejspíš dít toto.

ten SUPERANTISPY jsem nainstaloval ale je docela jinej než ten na těchto stránkách, tak nevím co stím něco jsem poklikal a něco se pomazalo tak snad to pomůže :) jinak čekám ještě na další rady kdo ví co stím startem PC :(