Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kupa pracovneho notebook-u cca. 1.000€

Dobrý,

rád by som sa zorientoval v dnešnej ponuke ntb. Potrebujem poradiť notebook pre firemné nasadenie.

Požiadavky:

- vysoký výkon (3D kreslenie, návrh, AutoCAD, inak office a programovanie) - neintegrovana GK idealne akcelerujuca 3D modely, min.4GB RAM, min.320GB HDD,výkonný CPU
-nízka váha (2-3kg) kvôli prenášaniu
- menší display (14" idealne 13")
- Win7Pro
- kvalitné spracovanie a dlhá mechan. výdrž

Nezáleží mi na:

- výdrž na batériu
- display (v práci mám 24" externý monitor)

Rozpočet:
- do 1.400€ s DPH

Doma mám Thinkpad R61 a som s ním nadmieru spokojný. V tom duchu som našiel: Lenovo Thinkpad T420 pre inšpiráciu.

Preferujem značky z ankety.

Ďakujem za rady.

Nakoniec sme sa vo firme nerozhodli pre Lenovo TP T4xx, ktorý sa mi tak páčil. Najmä z finančných dôvodov. Radšej kúpime o polovicu lacnejší HP ProBook 6465b. Má rovnako 14" LED, slušne rýchly HDD, neintegr. grafiku, RAM v poho. Ak za rok-dva zhnije, s väčšou chuťou kúpime nový s lepšími parametrami.

Vďaka za radu.