Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 10 tisíc

Dobrý den,
chtěl bych trochu ušetřit energie a dát rodičům svůj stolní PC, přičemž já bych si koupil notes.
Potřeboval bych ale poradit jaký.
Notýsek bych měl na občasné hraní her, sledování filmu, internet a věci do školy.
Ačkoli bych ho moc netahal do škole, velká výdrž by se mi hodila.
Nic moc od něj ani čekat nechci. Prostě se mi hodí výdrž a svižnost.
Velikost je mi vcelku ukradená, moc přenášený nebude.
Už jsem se na nějaké díval a padl mi do oka tenhle http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g570-d267955.htm
Byl bych moc rád za odpovědi a rady.
Děkuji

jak výše uvedl tačůd, všechno to budou šunky v této ceně a na hry stím nepočítej, ale taky bych se v tvým případě rozhodoval pro podle značky, pro dobrej pocit :)

HP, Dell, Lenovo - k těmto značkám mám důvěru.

Acer (jeho emachnies a packard bell), MSI, Toshiba - nechtěl bych ani zadarmo.

Asus - tak ten si ještě rozmyslím.