Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet do notebooku

Dobrý den,

mám problém s internetem do notebooku

Když do něj zapojím kabel od netu tak nějak automaticky nenaběhne, nebo aspoň netuším jestli se musí nainstalovat nějaký ovladač na ten kabel.

Připojení přes wifi je bez problému

A kabelem to není - když ho dám do stolního PC tak internet okamžitě jde.

Mohlo by to být síťovou kartou? Když mi zapojovali internet tak potřebovali číslo karty...

Děkuji moc!

to znamená že máš v bytě router (anténa, 4x lan konektory)? má to pro jistotu na štítku nějaký přesný typ?

tak potřebovali číslo karty

naklonuj mac adresu toho pc, se kterým internet funguje, do wan rozhraní routeru.
zkontroluj v routeru, že není zapnutý zbytečný filtr mac adres, který nepustí síťovku tvého notebooku.

Díky moc, ale jsem těžkej případ, mohli byste mi to říct trochu víc polopatě :-[

Internet se vysílá bezdrátově na mojí anténu, z tý to jde do modemu a z modemu do PC - nevím jak jinak to napsat

pokud Vám jde o nějaký čísla, tak když mi řeknete kde to najdu tak Vám je napíšu - mám OS na počítači XP, na notebooku win7