Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na Notebooku mi internet jde ale na stolním PC ne !

Projel jsem mnoho stránek na internetu a mnoho dotazů, ale nikdy jsem nenašel pořádnou radu...

Jak jsem zmiňoval v titulku na Notebooku přes Wifi mi internet jde, ale na stolním počítači nejde...(tedy jde občas, jakmile se zapne tak nejde, například hodinu nic, a pak na 30 minut jde, a pak se zase vypne)...Chyba je specifikována jako Server nelze nalézt.

Cesta --> Anténa -> Modem -> Wifi router -> PC.

Děkuji za případné rady :)

S pozdravem Jakub :)

Když jsi nenašel pořádnou radu, tak jsi špatně hledal. Podobných dotazů je tady v poradně hromada. Určitě jsi všechny četl, takže co všechno jsi zkusil?
Neuvedl jsi žádné technické informace potřebné pro řešení problému, takže se nedá konkrétně poradit.

tedy jde občas, jakmile se zapne tak nejde, například hodinu nic, a pak na 30 minut jde, a pak se zase vypne

odviruj, odspywaruj.
zkontroluj že se ti nespouští po startu žádné procesy a služby, co zasahují do síťového provozu. kromě spyware tím myslím i tzv. antivirové antiinternetové balíky typu ess4.
a zkontroluj, že se ti po startu nespouští několik antivirů a antispywarů, i takoví znefunkčňovači vlastního systému se najdou.