Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mam 5.1 a hrajou jenom 2

Ahoj, mám repráky Genius 5.1 - 1505 a mam zvukovou kartu : CMI8738/C3DX PCI Audio Device - vše funguje jak má když zkusím zkoušku v mých windows 7 tak hrajou všechny ale když poslouchám nějakou písničku tak hrajou jenom 2.. Nevíte co s tím? Předem děkuju za odpověď.

Písnička je 5+1 ???

Pokiaľ je mi známe, 5+1 zvuk, je k dispozícii jedine u filmečkov, zdaleka nie u všetkých.

Reklamuj u fi. Genius, co to, za krám ti predali. Je ti v reále temer k ničemu. Vrať im tri satelity a žiadaj peníz späť.

V nastaveniach zvukovky (alebo mixer vpravo dole alebo ovl.panely - zvuky a tam klikaj na vsetky rozsirene nastavenia u repro) sa da nastavit aby u stereo zvuku daval zvuk aj do zadnych repro. Ked to nikde nenajdes tak mas smolu. Hudba ma ist stejne len z 2 reproduktorov a nie z desiatich.

hrajou jenom 2

Zřejmě skladba, kde je jen harmonikář a dirigent. :-D
Ale jinak je to, jak je psáno výše. Pokud nenajdeš správnej čudlík v nastavení zvukovky, WinAmp to umí a i další přehrávače.
U WinAmpu je to myslím plugin "DirectSoundOutput".