Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojení PC na PS3

Ahoj,
Mám takový dotaz.Mám PS3 připojenou na it přes router.Přes ten samý router mam připojenou i tiskárnu(myslím přes wifi).A chtěl jsem se zeptat jestli jde nějak nastavit notebook aby se přes ten router dostal na hardisk PS3 bez toho abych to musel propojovat kabelem.V notebooku mam vistu.

Jo myslim ze jde....ale ted nevim jestli to nejde jen naopak(z PC do PS3) ale melo by to snad jit i opacne...jinak to jde pres jeden programek na PC...ale nemuzu si vzpomenout na nazev...ale ma to v nazvu PS3...podivam se kdyztak ho sem napisu.

jsem našel tohle.

http://manuals.playstation.net/document/cz/ps3/current/settings/connectdlna.html

ale když dám ve vistě podle navodu

Pokud používáte jako server médií DLNA počítač se systémem Microsoft® Windows®

Počítač se systémem Microsoft® Windows® lze nastavit jako server médií DLNA pomocí funkcí programu Windows Media® Player 11.

1.

Spusťte program Windows Media® Player 11.

2.

V nabídce [Library] vyberte možnost [Media Sharing].

3.

Zaškrtněte možnost [Share media].

4.

V seznamu zařízení pod políčkem [Share media] vyberte zařízení, se kterými chcete sdílet data a pak vyberte možnost [Allow].

5.

Vyberte možnost [OK].
Nastavení serveru médií DLNA.

nemůžu najit to Library.