Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde net

Zdravím, mám doma zbytečně složité zapojení modemu a nejde mi kvůli tomu wifi po celém bytě, rozhodl jsem se dát modem někam do středu bytu aby byl signál všude. Modem sem zapojil podle návodu červený kabel do zásuvky na telefon a pak do modemu, wifi mi takto funguje ale internet přes kabel ne, normálně mám internet zapojený přes nějaké dvě krabičky jedna je z balení ale ještě před ní je jedna podobná do které vede kabel ze zásuvky od telefonu a z vychází zní zelený a bílý kabel zelený pak vede do již zmíněné 2. krabičky z balení do zdířky LINE a bílý do phone pak z této krabičky vede červený kabel DSL do modemu. Toho jsem se chtěl zbavit tak jsem podle návodu zapojil jen červený do zásuvky a rovnou do modemu.

ta prva krabicka bude zrejme splitter, ktory ti rozdeluje telefonny a dsl signal.
Zapojenie ma byt - zo zasuvky do splittera - zo splittera jeden kabel do telefonu, druhy do adsl modemu (ak nemas modem kombinovany z routrom, tak treti kabel z modemu do routra).

já nemůžu tu krabičku co nebyla u toho modemu odpojit protože neni připojená konektorem ale ten kabel vede přímo do ní a tam je zapojený na této krabičce neni nic napsáno kromě M a T a to tam je nápsáno fixem :D
na tom splitteru je dole

Zyxel
ADSL/ISDN PFE
135-150