Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s grafickou kartou

Zdar.vymenil som graficku kartu Radeon HD 4350,za HD 4730.lenze po dosadeni do slotu a zapnutí pc,pocujem len taky mensi rachot,a pipanie/raz/potom ticho,zase pipnutie,a uz vobec nic sa nedeje.pripojil som aj pridavne napajanie,obe.kde moze byt problem,informacie pridám ake budete chciet.

Core 2 Duo,E6750,2,70GHz,
Asrock 4 core E_Sata 2,Windows 7,64 Bit,
2GB Ram DDR2,
zdroj Rasurbo Basic power 550W.
zrejme je zdroj o nicom ale predsa len malo by to ist?
staru kartu som vratil a vsetko fici.dik za rady.

Skôr ako na watty u zdroja sa zameraj na vetvu +12V, koľko ampérov vie "dodať".

Koľko Tvoja karta potrebuje?

Príklad:
Sapphire HD 4730 512 MB = 234 W

Počítame: 234W/ 12V = 19,5 A

Máš taký zdroj? Ak máš iba jednu vetvu +12V - musíš brať aj spotrebu CPU, ktoré je tiež napájané z +12V vetvy !!!