Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesun kontaktů z mobilu do mobilu

Dobrý den, před pár dnemi se mi rozbil mobil je to bezdotyková Nokia neznám přesný typ , mobil se mi neustále vypíná jde zapnout jen po zadání pin kódu a poté se následně vypne. Mám na něm něco přes 200 kontaktů a neread bych je ztratil, neznáte nějaký způsob např. pomocí pc jak učinit přesun nebo alespoň získat ty kontakty ? Velice by mi to pomohlo děkuji za každou radu.

A já už zase v životě nechci mít kontakty jen na sim poté, co sim umřela. Naštěstí jsem dělal pár dní předtím zálohu do PC. To je zároveň asi jediná rada z dlouhodobého hlediska - zálohovat, zálohovat, zálohovat. A nejlépe do nějakého CSV.

Já si je synchronizuji s gmailem (+ kalendář) a když si pořídím jiný mobil, nastavím v něm synchronizaci a během chvilky je tam mám všechny. Dělal jsem to tak HP > Samsung a doufám, že to tak půjde i příště. :-)

edit://Jak to ovšem udělat, když se hned vypne mě nenapadá. Nemohla jen odejít baterka, či mít nějaké zašpiněné kontakty, nebo mobil nastavené nějaké uspání v rámci šetření po 10ti vteřinách?